‪Bireylerin ihtiyaçlarına göre özelleştirdiği eğitimler ile özel çocuklarımızın eğitim alabilecekleri ortamlar hazırlayan Sevgi Tohumları sektörün öncüsü niteliğinde.‬
‪Yapımını üstlendiğimiz web sitesi ile Türkiye’nin en büyük kampüsünde başarı hikayelerine yenilerini ekliyor.‬
Sevgi Tohumları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
İzmir Karşıyaka’da toplumun artan ihtiyaçları doğrultusunda güncel bilgi ve yüksek teknolojik ürün ve cihazların kullanımıyla ve maksimum hijyen koşulları ile benzersiz bir deneyim sunan MedicalDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin sektöründe en güncel teknolojileri kullanan web sitesi ile Arama Motoru Optimizasyonu ve reklam stratejilerini kurguladık.
“Gülümsemeniz, gülümsememizdir” içtenliği ile hastaları için yüksek hassasiyet ve memnuniyet ideali ile yaklaşan tecrübeli kadro, Yeni Dünyanın Yeni Medyası araçlara ışık hızında erişiyor.
Gülümsemeniz, gülümsememizdir
No1903İzmir için hazırladığımız web sitesi, alacağınız standartların üzerinde sağlanılan hizmeti tamamlayan niteliklere sahip.
No 1903 İzmir sofistike ve yüksek standartlarda tasarımı fiziksel gereksinimlerinin ötesinde kültürel ve sosyolojik taleplerinizi doyuruyor.
No1903 İzmir
Havuz Marketiniz Superpool Logo
Türkiye’nin lider havuz kimyasalları ve ekipmanları üreticisi Superkim Pool Products 360 dijital yönetimini üstlendik. E-Ticaret ve Sosyal Medya Pazarlama hizmeti ile katma değer yaratan çıktılar üretildi.
Havuz Dolusu Mutluluk
Alsancak Dostlar Fırını
Boyozun İlk Adresi Alsancak Dostlar Fırını 1983’den günümüze benzersiz lezzetleri ile gerçek bir fenomen. Dijital İletişim ve Pazarlama danışmanlıklarının yanı sıra Online Satış ve Web yönetimini üstlendik.
Boyozun İlk Adresi
Ege İhracatçı Birlikleri
Dijital pazarlama semineleri ile ihracatçılarımız başta olmak üzere, sektör temsilcileri, dijital pazarlama uzmanı adayları ve ilgililere başarılı olduğum proje stratejilerini paylaştım.
EİB
Teta Teknik Tarım Logo
TETA Teknik Tarım 1980’li yılların başından bugüne bilim esaslı çalışarak Türkiye’de Tarım alanında ürünler üretmiş ve büyük yatırımlara imza atmıştır. Sosyal Medya Pazarlama ve İnternet Reklamcılık Danışmanlığımız ile çok özel büyüme rakamlarına imza attık.
Bilgi, Deneyim, Teknoloji
Bayraklı Belediyesi Logo
İzmir’de bulunduğu konum ve bağlı olduğu mahalleler itibari ile iletişimin oldukta hassas ve bir o kadar nitelikli yapılması, kategorize veri gruplarına doğru mesajın verilmesi alanlarında danışmanlık verdik.
Şimdi Bayraklı Zamanı
İzmir Ticaret Odası
İZTO Vakfı ile 2016-17 ve 2017-18 Sezonlarında 500+ İZTO üye şirketlere bağlı pazarlama uzmanına eğitimler düzenledik.
İzto Vakfı
Ekonomi otoriteleri için World Economic Forum niteliğini Turizm için kazanmak isteyen ve Türkiye pazarını kongre turizmleri ile yatırımcılar ile buluşturan marka ile siber güvenlik, dijital etkileşim, marka bilinirliği konullarında çalıştık.
WTTF
Ephesia Logo
Ephesia Resort ve Ephesia Beach otelleri için Sosyal Medya pazarlama ve reklamcılık danışmanığı verdik.
Ephesia My Home
Ferahi Evler Butik Otel Logo
Zeytin ağaçlarına, pazarlarına, daracık sokaklarına, antikacı ve şirin mekanlarına mest olduğumuz Ayvalık’ta şirin, samimi ve huzur dolu tatil geçirmek isteyen A,A+ tüketiciye hitap eden marka için Web, Rezervasyon Modul Yazılımı ve Sosyal Medya Pazarlamasını yaptık.
Ayvalıktaki Eviniz
Ege Bölgesi Sanayi Odası
Asya-Pasifik en iyi odası olan Ege Bölge Sanayi Odası ile 2016-17, 2017-18, 2018-19 yıllarında kuruma bağlı üye sanayi şirketleri 100+ pazarlama uzmanlarına eğitim verdik.
EBSO
İzmir Ticaret Borsası Logo PNG
Türk tarımının ekonomi içindeki yeri, yüzde 6,1’lik bir paya sahip. Türkiye, bu potansiyelini Dijital Pazarlama ile harekete geçirebilir. İzmir Ticaret Borsası ile Tarım ve Sosyal Medya başlıklı eğitim düzenledik.
İTB
İzmir Beşiktaşlılar Derneği
İzmir’in önde gelen iş insanları 1992 yılından bugüne Efsanevi Onursal Başkan Süleyman Seba’nın önderliği ile Beşiktaş aşkını kulvar ayrımı yapmaksızın İzmir Beşiktaşlılar Derneği kimliği ile yaşıyor, yaşatıyor. Sosyal sorumluluk projeleri ile Sağlık, Sanat, Eğitim ve Spor gibi alanlarda bağış kampanyaları ve farkındalık seferberliği ilan ediyor. 2019 yılı itibari ile Web ve Sosyal Medya danışmanlığını gerçekleştiriyor, bu saf sevginin paylaşılarak artmasına katkı sağlıyoruz.
Beşiktaşk
Kartalyuvası
Türkiye’de spor kulüpleri arasında en fazla bayii ağı ve mağaza sayısına sahip KRTLYVS, İzmir Karşıyaka ve İzmir Alsancak Yuvaları’nda taraftar iletişimi, mağaza dijital entegrasonu, internet reklamcılığı konularında danışmanlık verdik.
KRTTLYVS
Türkiye İnsan Yönetimi Derneği
Doğru işe doğru personeli yerleştirme amacı etrafında en iyi kararı almaya çalışan ve işveren markasının sunduğu ekonomik, psikolojik ve fonksiyonel faydaların dijitalizasyonu için insan kaynakları uzmanları ile özel bir eğitimde beraber olduk.
PERYÖN EGE
Kuşadası Ticaret Odası ile 2016-17 ve 2018-19 eğitim sezonlarında Turizm ve Dijital Pazarlama başlıklı eğitimler gerçekleştirdik.
KUTO
Türkiye’de kalkınmanın temelini bilişim ile atarak çağdaş, modern, her türlü  yazılım ve donanımda bağımsız bir gelecek ideası için çalışan, kar amacı gütmeyen bu kuruluş, resmi kariyerimin başlangıcında yer alması ile beraber Türkiye’de teknolojiye dair atılan ilk adımları, ilk buluşları, ilk sayısal değerlendirmeleri, kamusal ilk adımları ve nicelerini atan meslek büyüklerim ile bir arada proje üretmenin tecrübesini yaşadığım Sivil Toplum Kuruluşumuz ile sayısız etkinlikte, bilişim-girişimcilik-bilişim hukuku konularında çalıştık.
Teknoloji Üreten Türkiye İçin
İzmir’in  köklü BT şirketlerinden Giltaş A.Ş ile “Üretim, Toptan, Perakende” vizyonunda gerçekleştirilen yeni nesil mağazacılık Ar-Ge projeleri için İnternet Reklamcılığı kullandık. Lokal dijital reklam çalışmalarımız ile gerek saha çalışmaları gerek dijital varlık analizleri  ile belirlenen hedef kitleye erişimi önemli ölçüde sağladık.
Üretim Toptan Perakende
1934’ten günümüze saat ve aksesuar sektöründe yurtiçi ve yurtdışı faaliyetleri ile A++ tüketiciye hitap eden Günkut Saat markasına E-Ticaret, Sosyal Medya Pazarlama ve İnternet Reklamcılığı danışmanlığı verdik.
Zamanı Değerli Kıl
dekortas somine

Türkiye’nin en büyük şömine üreticisi Dekortaşın tercihi olmaktan gurur duyuyoruz. Dekortaş ile birlikte dijital pazarlamanın tüm kanallarında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dekortaş markasının her eve bir şömine ulaştırmasına destek oluyoruz.

Dekortaş Şömine
ışıkkent eğitim kampüsü logo
Eğitim başarısının sadece sınav sonuçlarına bağlı olarak değerlendirildiği ülkemizde, Işıkkent Eğitim Kampüsü, bilimsel araştırmalara dayanan, yenilikçi yaklaşımlarla uluslararası standartlardaki eğitime öncülük ederken; web ve sosyal ağlarda reklamcılık hizmetimizi tercih etti. Uluslararası etkinlikler başta olmak üzere, sosyal medya iletişim ve pazarlama konularında çalıştık.
Işıkkent Eğitim Kampüsü
Milagro Tarım Ürünleri A.Ş., hayvancılık sektöründe hizmet veren bir kuruluştur.
Atyemi.com markası ile atlar için de yem ithal edip aynı zamanda Spirit markası ile Izmirde üretim yapmaktadır.
Ruhunda liderlik olan atlar için üretilen yemleri, Yeni Dünyanın Yeni Medyasında, ruhunda başarı olan ekibimiz ile tanıtıyoruz.
AtYemi.Com
Naras makine logo

Naras, uluslararası pazarda faaliyet gösteren Türk tarım sektöründeki önemli oyuncuların ana ortaklığıdır. Sektörde öncü, üretici ve ihracatçı olan bu şirketler, “Tarım Makinaları Ortaklığı” adında vizyon sahibi bir girişimle uluslararası pazarda ses çıkarmayı hedeflerken NARAS markasını yarattı. MK Yeni Medya ekibi Naras markasını uluslararası dijital pazarlama hedeflerine, tarım alanındaki eşsiz başarılarını rol model kullanarak, ulaştırıyor.

Naras Makine
1980 yılından beri müşterileriyle beraber büyüyüp gelişerek, Türkiye hayvancılığının ilerlemesinde görev alan örnek bir kuruluş olan Özlem Tarım’ın sosyal medya ve internet reklamcılık maceralarında birlikteyiz.

Özlem Tarım, yatırımcısına, müşterisine ve çalışanına karşı sürdürülebilir ve verimli olabilmeyi sağlamak için en ekonomik ve en dengeli yemi üretip, zamanında müşterisine ulaştırarak, müşterisinin yemlerden azami şekilde yararlanmasını sağlamakta ve bizlerde bu sorunsuz işleyen zincirin Yeni Medya ağlarında yapılanması ve üreticilere ulaşmasını sağlıyoruz.

Özlem Tarım

Türkiye’de ilk defa ROBOT – KAYNAK teknolojisini uygulamasını sağlayan ve bu sayede ürün kalitesini Avrupa düzeyinin üstüne taşıyabilen TEKNOKROM artık web teknolojilerinde de sektörün öncü tasarım ve yazılımına sahip.

TeknoKrom