dekortaş şömine logo

Google Ads - SEO

Türkiye’nin en büyük şömine üreticisi Dekortaşın tercihi olmaktan gurur duyuyoruz. Dekortaş ile birlikte dijital pazarlamanın tüm kanallarında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dekortaş markasının her eve bir şömine ulaştırmasına destek oluyoruz.

Sosyal Medya Pazarlama

Eğitim başarısının sadece sınav sonuçlarına bağlı olarak değerlendirildiği ülkemizde, Işıkkent Eğitim Kampüsü, bilimsel araştırmalara dayanan, yenilikçi yaklaşımlarla uluslararası standartlardaki eğitime öncülük ederken; web ve sosyal ağlarda reklamcılık hizmetimizi tercih etti.
Uluslararası etkinlikler başta olmak üzere, sosyal medya iletişim ve pazarlama konularında çalıştık.

Ege Bölgesi Sanayi Odası

Dijital Pazarlama Eğitimi

Asya-Pasifik en iyi odası olan Ege Bölge Sanayi Odası ile 2016-17, 2017-18, 2018-19 yıllarında kuruma bağlı üye sanayi şirketleri 100+ pazarlama uzmanlarına eğitim verdik.

Alsancak Dostlar Fırını

360 Dijital Pazarlama

Boyozun İlk Adresi Alsancak Dostlar Fırını 1983’den günümüze benzersiz lezzetleri ile gerçek bir fenomen. Dijital İletişim ve Pazarlama danışmanlıklarının yanı sıra Online Satış ve Web yönetimini üstlendik.

İzmir Ticaret Odası Logo PNG

Dijital Pazarlama Eğitimi

İZTO Vakfı ile 2016-17 ve 2017-18 Sezonlarında 500+ İZTO üye şirketlere bağlı pazarlama uzmanına eğitimler düzenledik.

Kuşadası Ticaret Odası

Dijital Pazarlama Eğitimi

Kuşadası Ticaret Odası ile 2016-17 ve 2018-19 eğitim sezonlarında Turizm ve Dijital Pazarlama başlıklı eğitimler gerçekleştirdik.

Türkiye Bilişim Derneği

Şube Yöneticiliği / Genç Başkanlık / Delegasyon

Türkiye Bilişim Derneği İzmir Şube 2 dönem Yönetim Kurulu, 2 dönem TBD Genç Başkanlığı ve 1 Dönem Delege görevleri yanı sıra TBD Genç Türkiye YK Üyeliği yaptım.

Ege İhracatçı Birlikleri

Dijital Pazarlama Eğitimi

Dijital pazarlama semineleri ile ihracatçılarımız başta olmak üzere, sektör temsilcileri, dijital pazarlama uzmanı adayları ve ilgililere başarılı olduğum proje stratejilerini paylaştım.

Günkut Saat Logo

360 Dijital Pazarlama

1934’ten günümüze saat ve aksesuar sektöründe yurtiçi ve yurtdışı faaliyetleri ile A++ tüketiciye hitap eden Günkut Saat markasına E-Ticaret, Sosyal Medya Pazarlama ve İnternet Reklamcılığı danışmanlığı verdik.

Bayraklı Belediyesi Logo

Dijital İletişim ve Reklamcılık

İzmir’de bulunduğu konum ve bağlı olduğu mahalleler itibari ile iletişimin oldukta hassas ve bir o kadar nitelikli yapılması, kategorize veri gruplarına doğru mesajın verilmesi alanlarında danışmanlık verdik.